Doktora programları öğrencilere ileri seviyede araştırma, sorgulama ve analiz etme becerilerini kazandırmayı hedeflemektedir. Doktora programlarında eğitim alan öğrenciler akademik kariyerleri ve mezuniyetleri için çok önemli bir aşamayı başarıyla tamamlamak zorundadırlar; tez projesi hazırlamak! Doktora programlarında okuyan öğrencilerin aynı zamanda uzun saatler boyunca bir işte çalışıyor olmaları da mümkündür. Tez yazma döneminde öğrenciler çok yoğun bir şekilde tez projesine odaklanmak ve vakitlerinin çoğunu bu hazırlıklar için ayırmak zorunda kalırlar. Sadece vakit olarak değil aynı zamanda doktora tezi konularının ve çalışmalarının da genel itibariyle zorlu olmasından ötürü öğrenciler için tez dönemi oldukça stresli hale gelmektedir. Son yıllarda gittikçe yaygınlaşan tez danışmanlık şirketleri özellikle gerçek anlamda profesyonel hizmet vermeyi benimsediklerinde doktora öğrencilerine bu zahmetli dönemlerinde sağlam bir destek vermektedirler.

Firmamız tez hizmetleri vermektedir. Kadromuz akademik kariyer alanında ilerleyen, alanında uzmanlaşmış ve tez konusunda deneyim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Hizmetimiz tamamen profesyonellik doğrultusunda verilmektedir ve tezin her bir aşamasında doktora öğrencilerine destek olmaktadır. Firmamızdan kendi hazırladığınız tezleriniz için danışmanlık ve yol rehberliği hizmeti alabileceğiniz gibi aynı zamanda direkt olarak tez yazım merkezimize doktora tezinizi yazdırma siparişi de verebilirsiniz. Tezinizi kesinlikle teslim zamanından önce size vermekteyiz ve okulunuzun tez yazım kılavuzunun istediği formata uyarlamaktayız.

Doktora Tezinizi Profesyonelce Hazırlayabilirsiniz

Doktora tez danışmanlık hizmetimiz ile tez hazırlamanın zorluğunu hafifletebilirsiniz. Tez hazırlamak için ilk önce tez konusunun tespitinin iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. İsterseniz bu aşamadan itibaren bizimle beraber çalışabilirsiniz. Tez hazırlama sürecinde konu tespitinin ardından sıra projenin içeriğini ve taslağını oluşturmaya gelmektedir. Uzman kadromuz sizin tez konunuz hakkında yayınlanan ve yayınlanmayan her türlü yerli-yabancı kaynağı tek tek araştıracak ve literatür taraması yapacaktır. Projenizin taslağı oluşturulduktan sonra bu taslak mail yoluyla tarafınıza iletilir. Taslak onayı için okuldaki danışmanınızın yanıtı beklenecektir. Onayı doğrultusunda tezinizin yazma aşamasına geçebiliriz. Doktora tezinizin konusunda uzman olan bir çalışanımız ile beraber yürütülecek olan tez yazımı aşamasında içerikteki bulguların sunulması ve bunların analizi ile yorumlanması büyük önem taşımaktadır. Uzman ve deneyimli kadromuz bu bölümü de profesyonel biçimde hazırlayacak, tecrübe ve bilgilerini en iyi şekilde kullanacaklardır. Doktora çalışmalarında sadece akademisyenler yer almaktadır. Bu nedenle tüm okul hayatınız boyunca gösterdiğiniz çabaların karşılığını görebileceğiniz bir projede, profesyonellikten ödün verilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Doktora tezinizin tüm bölümleri tamamlandıktan sonra sizden okulunuzun tez için hazırladığı kılavuzu talep ediyoruz ve projenizi bu formata uygun olarak düzenleyip size teslim ediyoruz.

 

Gizlilik Konusunda Bize Güvenebilirsiniz

Tez Danışmanlığı veren firmalarda aranılan en önemli özelliklerden biri projenin gizlilik içinde yürütülmesidir. Firmamız bu konuda size garanti vermektedir. Tezinizle ilgili yaptığımız çalışmalar sadece akademik kadromuz ve sizin tarafınızdan bilinecektir.

Firmamız aynı zamanda doktora danışmanlık hizmetlerini İngilizce olarak da verebilmektedir. Doktora çalışmalarının son derece özgün olması ve bilimsel açıdan yüksek değer içermesi akademik kariyeriniz için çok önemlidir. Ayrıca tezinizin kabul edilme olasılığı da bu özellikle beraber çok daha fazladır. Doktora tezlerine ayıracak zaman konusunda sıkıntılıysanız ya da bir tez hazırlamak için gereken yoğun çalışma konusunda tereddütlü ve stresliyseniz, tez danışmanlığı hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir ekiple anlaşacağınıza ve profesyonel bir çalışma teslim alacağınızdan emin olarak bu zorlu süreci rahatlıkla atlatmanız mümkündür. Tez Danışmanlığı Fiyatları hakkında detaylı bilgiyi bize sipariş formu gönderdikten sonra karşılıklı görüşmeler esnasında öğrenebilirsiniz.

No Comment

Comments are closed.