Tezinizi geçirmek için sürekli düzeltme alıyorsanız ve bunun için bir çözüm arıyorsanız, firmamızın web sayfasına mutlaka bakmalısınız. En doğru ve en özgün bir şekilde tezinizi yazmış olsanız dahi tezinizin kabul edilmesi için uyması gereken belli bir formatı vardır. Bu format üniversiteden üniversiteye bazı değişiklikler gösterse de genellikle çok benzer özellikler taşımaktadır. Ana hatlarını önden çıkartmanız durumunda tezinizi formatına uygun olarak yazmak çok daha kolay olmaktadır. Ancak bilgisayar başında geçirilen sürenin uzaması ve yoğun emek sarf edilmesi nedeniyle bu işi, tez düzeltme hizmeti veren firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Danışmanınızdan örnek bir tez bulup uygun formata sahip olamadıysanız da mutlaka sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Örnek tez fiyatları bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ve doğru formatı edinebilirsiniz. Ayrıca yazdığınız tezde yeterli kaynak bulamadıysanız da bizimle irtibata geçmelisiniz. Teziniz için gerekli olan kaynakları bizden temin edebilir ve tez kaynağı fiyatları ile ilgili bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Yazmış olduğunuz tezi bize gönderirseniz, profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız gerekli düzenlemeleri yapacak ve tezinizin onay almasını sağlayacaktır. Ayrıca firmamız tarafından, yazmış olduğunuz tezi düzenlemenin yanı sıra hazır tez yazılır. Hazır tez yazdırmaya karar verirseniz, sayfamızı ziyaret edebilir ve hazır tez fiyatları öğrenebilirsiniz. Yazdırmak istediğiniz tezinizi geniş ve profesyonel kadromuz sayesinde en kısa sürede ve en doğru şekilde bitiriyoruz. Eğer tez yazım hizmeti alacaksanız, on yılı aşkın bir süredir bu hizmeti vermekte olan firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hazır tez yazdırmak için yapmanız gereken, sayfamızdaki “Tez Hizmetleri Talep Formu”nu doldurmak olacaktır. Bu sayede tez konunuz için en uygun olan akademik personeli size yönlendiriyoruz ve fiyat konusunda anlaştıktan sonra da içindekiler bölümlerini yani konu başlıklarını yazmaya başlıyoruz. Danışman hocanızın konu başlıklarına onay vermesinden sonra ise tezinizin yazım süreci hayata geçiyor. Danışmanınızın onayı olmaksızın yazım sürecini başlatmıyoruz, böylelikle zamandan tasarruf edebiliyoruz. En doğru çözümleri bulmak için bizimle çalışmalısınız. İster tez formatlandırma, isterseniz tez yazım konusunda en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi edinmek ve verdiğimiz diğer hizmetleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.